هلدینگ مدیریت ثروت پایا

 

هلدینگ مدیریت ثروت پایا به عنوان یک هلدینگ سرمایه گذاری با تاکید بر خلاقیت و توانایی متخصصان و کارشناسان ایرانی در راستای ارتقا ارزش دارایی های شرکت و رشد مستمر و همچنین کمک به رونق تولید و توسعه اقتصاد و ایجاد اشتغال پایدار تاسیس شده است. از اهداف اصلی هلدینگ پایا، سرمایه گذاری در صنایع تولیدی کشور می باشد تا در این مسیر علاوه بر بهره برداری حداکثری از ظرفیت ماشین آلات و تجهیزات تولیدی، زمینه برای اشتغال جوانان ایرانی در مناطق مختلف کشور مهیا گردد. در همین راستا این هلدینگ اقدام به خرید کارخانه الیاف پلی پروپیلن (بنیاد سابق) در آذرماه 1398 و تاسیس شرکت مانا ثروت ایرانیان نمود.

شرکت مانا ثروت ایرانیان

شرکت تولید الیاف پلی پروپیلن با بیش از 20 سال سابقه تولید الیاف PP، با تکنولوژی PLASTICIZER انگلستان اولین و قدیمی ترین تولید کننده و صادر کننده ایرانی با سابقه صادرات به بیش از 10 کشور جهان در این صنعت است که با سرمایه گذاری هلدینگ پایا و با بهره گیری از دانش جهانی روز و متخصصین توانمند ایرانی، در سال تولید ملی به دنبال تحقق هر چه بیشتر این شعار و رهبری بازار داخل و نگاه به بازارهای منطقه و جهانی می باشد.

الیاف تولیدی این کارخانه مطابق با استاندارد BS EN 14889  تولید می شود و این کارخانه محصول خود را در برش های استاندارد 3، 6، 12، 19 میلیمتر جهت مصارف بتن، گچ، ساروج و حتی برش هایی با طول خاص مطابق با نیاز مشتریان ویژه، عرضه می نماید.